درباره دکتر مثبت

با نام و یاد خدای مهربانی ها
اینجانب ابراهیم صحنانی مدیر پیج آموزشی و انگیزشی اینستاگرامی دکتر مثبت و سایت دکتر مثبت تا چند سال پیش شغلی داشتم که اصلا رضایتمو جلب نکرده بود و به هیچ وجهی برایم قابل تحمل نبود.همیشه فکر میکردم اگر کسی ثروتمند شده خیلی آدم خاصی باید باشه، اگر کسی را میدیدم که شغلی بالاتر داره میگفتم حتما پارتی داره !
تا اینکه دوستی به من فیلم راز را هدیه داد ، یادمه با چه شور و شوغی تماشایش کردم و شروع کردم به نوشتن آرزوهام ، یادمه یکسری چیزهایی که نوشتم جذب کردم اما هنوز تو همون شغل و شرایط دشوار مالی قرار داشتم.چندسالی گذشت تا اینکه انقدر شرایط برای من سخت و طاقت فرسا شده بود که تصمیم گرفتم بیشتر تحقیق کنم ببینم واقعا چرا قانون جذب برای من کار نکرده،خیلی کتاب مطالعه کردم و تحقیقات عمیق تری انجام دادم.یک روز نشستم و گفتم مگه نمیگن این قانون زندگی خیلی هارو تغییر داده ؟ پس باید برای منم کار کنه !
درگیرش شدم و با مطالعات زیاد و تحقیقات عمیق در کتاب های مختلف به رموز این قانون دست پیدا کردم اما این تازه اول کارم بود و با یک برنامه ریزی خاصی شروع کردم به اجرای چیزهایی که آموخته بودم.چون باورهایم ضعیف تر بود چیزهای واقعا کوچک را برای خود ویژن کردم(هدف دلخواه در آینده) و ظرف مدت کوتاهی هم شغلم تغییر کرد و هم از نظر مالی بسیار رشد کردم.کمتر کار کردن و بیشتر پول درآوردن ! بعد از آن شروع به تحصیل در رشته علم برنامه ریزی عصبی کلامی(nlp) کردم و پس از کسب مدرک پرکتیشنری و مستری بین المللی از کشور آلمان ،فارغ التحصیل شدم و همزمان در رشته مدیریت بازرگانی لیسانس خود را دریافت کردم.هم اکنون هم دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی هستم.تمام این ها را مدیون قانونه جاذبه خود هستم و خدا را هزاران مرتبه شاکر هستم.

باورتون نمیشه بعد مدتی اونی که سالها نشده بود بلاخره شد ، ولی کم خواسته بودم و سیرم نکرده بود .
منتها قانونو این دفعه یاد گرفته بودم دیگه و با آزمون و خطاهای زیاد شدم متخصص اینکار و با تحصیلاتی که در رابطه با این موضوع و کارکرد ذهن داشتم به این فکر کردم وقتشه اینو به همه بگی ؛ خیلی ها فکر میکنن قانون جذب خواسته ها فقط فکر هست و یک مدت که نشه دیگه کلا قانون رو میبرن زیر سوال ؛ چون اصول رو نمیدونن.
من کم تر کار میکنم بیشتر پول در میارم، چون یاد گرفتم چکار باید کرد ، تازه فهمیدم چرا خدا میگه اگر به من توکل کنید و ایمانتونو قوی باشه شمارو اجابت میکنم! الان درک میکنم قرآن رو‌.خیلی تحقیق‌کردم و به علم اینکار رسیدم.تضمین میکنم اگر ۹ماه شخصی با کارهایی که میگم بیاد جلو به آرزوها و خواسته هاش میرسه، کاری که تا امروز کردم اینه افراد در کمتر از تایم دوره ۹ماهه به آرزوهای مهمشون دست پیدا کردند.