وب سایت گروه آموزشی دکتر مثبت برای افزایش آگاهی و دانش ذهنی و قدرت درون افراد مشتاق به تغییر ؛ طراحی و فعالیت میکند

مدیریت این سایت توسط ابراهیم صحنانی مستر بین المللی NLP انجام می شود

درباره دکتر مثبت

با نام و یاد خدای مهربانی ها
اینجانب ابراهیم صحنانی مدیر پیج آموزشی و انگیزشی اینستاگرامی دکتر مثبت و سایت دکتر مثبت تا چند سال پیش شغلی داشتم که اصلا رضایتمو جلب نکرده بود و به هیچ وجهی برایم قابل تحمل نبود.همیشه فکر میکردم اگر کسی ثروتمند شده خیلی آدم خاصی باید باشه، اگر کسی را میدیدم که شغلی بالاتر داره میگفتم حتما پارتی داره !
تا اینکه دوستی به من فیلم راز را هدیه داد ، یادمه با چه شور و شوغی تماشایش کردم و شروع کردم به نوشتن آرزوهام ، یادمه یکسری چیزهایی که نوشتم جذب کردم اما هنوز تو همون شغل و شرایط دشوار مالی قرار داشتم.چندسالی گذشت تا اینکه انقدر شرایط برای من سخت و طاقت فرسا شده بود که تصمیم گرفتم بیشتر تحقیق کنم ببینم واقعا چرا قانون جذب برای من کار نکرده،خیلی کتاب مطالعه کردم و تحقیقات عمیق تری انجام دادم.یک روز نشستم و گفتم مگه نمیگن این قانون زندگی خیلی هارو تغییر داده ؟ پس باید برای منم کار کنه !
درگیرش شدم و با مطالعات زیاد و تحقیقات عمیق در کتاب های مختلف به رموز این قانون دست پیدا کردم اما این تازه اول کارم بود و با یک برنامه ریزی خاصی شروع کردم به اجرای چیزهایی که آموخته بودم.چون باورهایم ضعیف تر بود چیزهای واقعا کوچک را برای خود ویژن کردم(هدف دلخواه در آینده) و ظرف مدت کوتاهی هم شغلم تغییر کرد و هم از نظر مالی بسیار رشد کردم.کمتر کار کردن و بیشتر پول درآوردن ! بعد از آن شروع به تحصیل در رشته علم برنامه ریزی عصبی کلامی(nlp) کردم و پس از کسب مدرک پرکتیشنری و مستری بین المللی از کشور آلمان ،فارغ التحصیل شدم و همزمان در رشته مدیریت بازرگانی لیسانس خود را دریافت کردم.هم اکنون هم دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی هستم.تمام این ها را مدیون قانونه جاذبه خود هستم و خدا را هزاران مرتبه شاکر هستم.

باورتون نمیشه بعد مدتی اونی که سالها نشده بود بلاخره شد ، ولی کم خواسته بودم و سیرم نکرده بود .
منتها قانونو این دفعه یاد گرفته بودم دیگه و با آزمون و خطاهای زیاد شدم متخصص اینکار و با تحصیلاتی که در رابطه با این موضوع و کارکرد ذهن داشتم به این فکر کردم وقتشه اینو به همه بگی ؛ خیلی ها فکر میکنن قانون جذب خواسته ها فقط فکر هست و یک مدت که نشه دیگه کلا قانون رو میبرن زیر سوال ؛ چون اصول رو نمیدونن.
من کم تر کار میکنم بیشتر پول در میارم، چون یاد گرفتم چکار باید کرد ، تازه فهمیدم چرا خدا میگه اگر به من توکل کنید و ایمانتونو قوی باشه شمارو اجابت میکنم! الان درک میکنم قرآن رو‌.خیلی تحقیق‌کردم و به علم اینکار رسیدم.تضمین میکنم اگر ۹ماه شخصی با کارهایی که میگم بیاد جلو به آرزوها و خواسته هاش میرسه، کاری که تا امروز کردم اینه افراد در کمتر از تایم دوره ۹ماهه به آرزوهای مهمشون دست پیدا کردند.

راه های تماس با ما

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما اینجاست تا به سوالات شما پاسخ دهد. هر چیزی از ما بپرسید!
👋 سلام به کمک نیاز دارید؟
0